Diotec Si-gelijkrichter diode BY550-100 DO-201AD 100 V 5 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BY550-100
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode BY880-50 D5.4x7.5 50 V 8 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Supersnelle Si-gelijkrichter diode F1200D P600 200 V 12 A
Diotec Si-gelijkrichter diode P1000G P600 400 V 10 A