Recom Lighting RCD-48-0.50/W 500 mA 56 V/DC Analoog dimbaar, PWM dimbaar Voedingsspanning (max.): 60 V/DC
Merk
Recom Lighting
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
RCD-48-0.50/W
Bekijk alles!
MEAN WELL 60 W 48 V Voedingsspanning (max.): 300 V
Bekijk product
Bekijk alles!
MEAN WELL 60 W 1.7 A 54 V Voedingsspanning (max.): 300 V
Barthelme 66004406 6 W 150 mA 40 V Stroombegrenzing Voedingsspanning (max.): 264 V/AC, 264 V/DC