Diotec Zenerdiode BZT52B2V4 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 2.40 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BZT52B2V4
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZD27C15P Behuizingssoort (halfgeleider) SubSMA Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY56 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 56 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W