MEAN WELL DKM10B-15 DC/DC-convertermodule 333 mA 10 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk MEAN WELL
EAN 4711287476643
Verzendkosten 7.99
Levertijd Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad 1
SKU DKM10B-15
Met de nieuwe serie DKM10 biedt Mean Well omvormermodules met hoge vermogensdichtheid in een 1 x 1 inch miniatuurbehuizing binnen het vermogensbereik van 10 W met dual output. De DC/DC-omvormers...