Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZX55B7V5 A0G Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX55B7V5 A0G
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZT52C30 RHG Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 3EZ7.5 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 7.50 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 2 V
Diotec Zenerdiode ZMY12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W Blokkeerspanning U(R) 7 V