STMicroelectronics ESDA6V1L TVS-diode SOT-23-3 6.1 V 300 W
Merk
STMicroelectronics
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
ESDA6V1L
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor SMAJ48A TVS-diode Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec 5KP36 TVS-diode D8x7.5 50.70 V