TDK B57153S0100M000 B57153S0100M000 NTC Temperatuurbewaking (inschakelstroombegrenzer) 10 Ω S153 Radiaal bedraad
Merk
TDK
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
B57153S0100M000
De sensor wordt o.a. gebruikt in schakelnetvoeding....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
TDK B57237S0229M000 B57237S0229M000 NTC Temperatuurbewaking (inschakelstroombegrenzer) 2.2 Ω S237 Radiaal bedraad
Bekijk product
Bekijk alles!
TDK B57550G1103F000 NTC Temperatuursensor -55 tot +200 °C 10 kΩ
afgeprijsd (-60,06%)
Yageo Nexensos 32207502 C 420 PT1000 Printplaat-temperatuursensor -196 tot +150 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad