TracoPower TEN 40-2425WIR DC/DC-converter, print 48 V/DC 24 V/DC, -24 V/DC 833 mA 40 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TracoPower
EAN 2050011901207
Verzendkosten 0.00
Levertijd Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU TEN 40-2425WIR
40 W in 50,8 x 24,4 mm metalen behuizing, 4:1 ingangsbereiken, certificeringen voor spoorwegen conform EN 50155. Thermische-schok- en trillingsbestendig conform EN 61373, permanent bestand tegen...