Diotec Zenerdiode ZMM22R13 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80 Zenerspanning 22 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 16 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
ZMM22R13
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD20B Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 20 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 15 V