TRU COMPONENTS 1572325 TTS2A103F3963RY Temperatuursensor -40 tot +100 °C 10 kΩ 3960 K Radiaal bedraad
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TTS2A103F3963RY
Bekijk alles!
KYOCERA/AVX 9409900030 9409900030 Temperatuursensor -40 tot 150 °C
afgeprijsd (-58,29%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208286 M1020 PT1000 Temperatuursensor -70 tot +500 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad