Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C2V7 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
TSZU52C2V7 RGG
SMD-Z-DIODE 0,15W 2,7V 0603De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
Vishay Avalanche diode BYG22D-E3/TR Behuizingssoort (halfgeleider) DO-214AC Blokkeerspanning U(R) 200 V Doorlaatstroom I(F) 2 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZV55B15 L1G Tape on Full reel
Diotec Zenerdiode ZPY100 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 100 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W Blokkeerspanning U(R) 50 V