TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-BY550-800 DO-201AD 800 V 5 A
SKU
TC-BY550-800
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode BY255P-E3/54 DO-201AD 1300 V 3 A
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-1N5408 DO-201 1000 V 3 A
TRU COMPONENTS Snelle SI-gelijkrichter diode TC-FR1B DO-214AC 100 V 1 A