MEAN WELL RDDW20F-12 DC/DC-converter 835 mA 20 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
SKU
RDDW20F-12
Bekijk alles!
TracoPower TEL 3-0511 DC/DC-converter, print 5 V/DC 5 V/DC 600 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)