STMicroelectronics L78S18CV Spanningsregelaar - lineair, type 78 TO-220AB Positief Vast 18 V 2 A
SKU
L78S18CV
TO-220-behuizing met een nog hoger stroombereik (tot max. 2 A). Temperatuurbeveiligd....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
STMicroelectronics L78S75CV Spanningsregelaar - lineair, type 78 TO-220AB Positief Vast 7.5 V 2 A
Bekijk product
Bekijk alles!
ON Semiconductor 78L24 Spanningsregelaar - lineair, type 78 TO-92 Positief Vast 24 V 100 mA