RECOM REC20K-2405SZ DC/DC-converter, print 24 V 5 V 4 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower THI 0521 DC/DC-converter, print 5 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 80 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RI-2405S DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 400 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)