Diotec Zenerdiode BZX84C2V7 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 2.70 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.3 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84C2V7
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY47 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 47 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W