Diotec Gelijkrichter diode BY880-1200 D5.4x7.5 1200 V 8 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BY880-1200
Bekijk alles!
ON Semiconductor ESD-diode BAV70LT1G SOT-23 100 V 200 mA Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
STMicroelectronics Gelijkrichter diode STTH1R02Q DO-15 1.50 A
Diotec Gelijkrichter diode UF5402 DO-201 200 V 3 A