TDK-Lambda CCG30-48-12D DC/DC-converter, print 24 V 1.25 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TDK-Lambda
EAN 2050006495520
Voorraad 1
SKU CCG30-48-12D
De CCG-modules komen in het standaardformaat 25,4 x 25,4 mm (1"x1" 9,9 mm hoogte), hebben een 4:1-ingang met groot bereik, zijn dankzij de metalen behuizing rondom afgeschermd en richten zich in de...