Nexperia Zenerdiode BZV55-C10,115 Tape on Full reel
Merk
Nexperia
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode SZ3C18 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 18 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 10 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD5B1 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 5.10 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V