Taiwan Semiconductor ESD-diode SFAF1603G 105 V 16 mA
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
SFAF1603G
Bekijk alles!
Diotec Ultrasnelle Si-diode 1N4148 SOD-27 75 V 150 mA
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode ES3B DO-214AB 100 V 3 A
Diotec Si-gelijkrichter diode S2Y DO-214AA 2000 V 2 A