MEAN WELL MDS02N-12N DC/DC-converter, print 12 V 0.167 A 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL SD-15B-5 DC/DC-converter 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)