HuiYuan 3004R1D-EHB-A Bedrade LED Rood Rond 3 mm 125 mcd 60 ° 20 mA
SKU
3004R1D-EHB-A
Bekijk alles!
Lite-On LTL4236N Bedrade LED Groen Koepelvormig 3 mm 40 mcd 45 ° 20 mA 2.1 V Bulk
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay TLHY 4400 Bedrade LED Geel Rond 3 mm 10 mcd 60 ° 30 mA 2.4 V