RECOM REM15-2405SW DC/DC-converter 3 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
REM15-2405SW
Bekijk alles!
TracoPower TMR 3-1223 DC/DC-converter, print 12 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 100 mA 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)