TDK B57237S0150M000 B57237S0150M000 NTC Temperatuurbewaking (inschakelstroombegrenzer) 15 Ω S237 Radiaal bedraad
SKU
B57237S0150M000
De sensor wordt o.a. gebruikt in schakelnetvoeding....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
TDK B57364S0109M000 B57364S0109M000 NTC Temperatuurbewaking (inschakelstroombegrenzer) 1 Ω S364 Radiaal bedraad
Bekijk product
Bekijk alles!
Honeywell HEL-705-U-0-12-00 HEL-705-U-0-12-00 Temperatuursensor -200 tot +260 °C 1000 Ω
afgeprijsd (-52,77%)
Yageo Nexensos 32208526 M422 PT1000 Temperatuursensor -70 tot +500 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad