Diotec KBPC10/15/2502FP Bruggelijkrichter KBPC 200 V 25 A Eenfasig
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
KBPC10/15/2502FP
Continustroom 25 A met koellichaam, in epoxybehuizing met aluminiumplaat....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec GBU10A Bruggelijkrichter GBU 50 V 10 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor DBLS205G Bruggelijkrichter DBLS 600 V Tape on Full reel
Diotec GBU6M-T Bruggelijkrichter GBU 1000 V 6 A