TRU COMPONENTS 1586578 TC-V5220L-203 Strengkoellichaam 8 K/W (l x b x h) 30 x 32 x 20 mm TO-220
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TC-V5220L-203
Koellichaam in standaardlengte (bewerkt)....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Fischer Elektronik SK 12/25/SA-32 SK 12/25/SA-32 Koellichaam 30 K/W (l x b x h) 25 x 12 x 15 mm SOT-32
Bekijk product
Bekijk alles!
Fischer Elektronik FK 260 MI 220 V FK 260 MI 220 V Koellichaam 21.7 K/W (l x b x h) 30 x 13 x 9 mm TO-220
ASSMANN WSW V6560W V6560W Strengkoellichaam 9 K/W (l x b x h) 25 x 29 x 12 mm TO-220