TRU COMPONENTS Snelle SI-gelijkrichter diode TC-BY500-800 DO-201 800 V 5 A
SKU
TC-BY500-800
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Gelijkrichter diode/twee polariteiten TC-FT2000KA TO-220AC 50 V 20 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Si-gelijkrichter diode GL1J DO-213AA 600 V 1 A Tape cut
Diotec Gelijkrichter diode BA158 DO-41 600 V 1 A