Taiwan Semiconductor ESD-diode SFS1602G D2PAK 70 V 16 mA Tape
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
SFS1602G
Bekijk alles!
Diotec Supersnelle hoogeffeciente gelijkrichter diode ES3J DO-214AB 600 V 3 A
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Ultrasnelle Si-diode TC-1N4148 SOD-27 75 V 150 mA
Taiwan Semiconductor ESD-diode ESH2DA 140 V 2 mA Tape