MEAN WELL RSDW08G-15 DC/DC-convertermodule 530 mA 8 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
SKU
RSDW08G-15
Bekijk alles!
TracoPower TDN 5-0919WISM DC/DC-converter, SMD 555 mA 5 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 15-1222 DC/DC-converter, print 12 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 625 mA 15 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)