IXYS Standaard diode DSEI12-10A TO-220-2 1000 V 12 A
Merk
IXYS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
DSEI12-10A
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode SF14G 140 V 1 mA Tape
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode ES1J-AQ DO-214AC 600 V 1 A
Diotec Si-gelijkrichter diode 1N5401 DO-201 100 V 3 A