TRU COMPONENTS Si-gelijkrichter diode TC-BY550-1000 DO-201AD 1000 V 5 A
SKU
TC-BY550-1000
Bekijk alles!
Diotec Ultrasnelle Si-gelijkrichter diode US1G DO-214AC 400 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Infineon Technologies Standaard diode BAS16 SOT-23-3 80 V 250 mA Tape cut
Diotec Ultrasnelle Si-diode 1N4148 SOD-27 75 V 150 mA