TRU COMPONENTS C-MZ45-FJ120-12V-ZK Verwarmingselement 12 V/DC 120 W (l x b x h) 87.5 x 60 x 42 mm
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
C-MZ45-FJ120-12V-ZK
Bekijk alles!