MEAN WELL MDS20C-05 DC/DC-converter 48 V 5 V 4 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
Gaptec 2T8A2_0505S1.5UP DC/DC-converter 400 mA 2 W Inhoud 1 stuk(s)