TRU COMPONENTS TC-MZ45-FJ120-24V-ZK Verwarmingselement 24 V/DC 120 W
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TC-MZ45-FJ120-24V-ZK
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Verwarmingselement 12 V/DC 60 W, 80 W (l x b x h) 90 x 27 x 17 mm
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS TC-DQ-54B2-24V-70W-Z Verwarmingselement 24 V/DC, 24 V/AC 70 W (l x b x h) 95 x 31 x 25 mm