MEAN WELL SPRN01O-12 DC/DC-converter 84 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
SPRN01O-12
Bekijk alles!
MEAN WELL SPU01L-15 DC/DC-convertermodule 67 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 10-1215 DC/DC-converter, print 12 V/DC 24 V/DC 415 mA 10 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)