STMicroelectronics Gelijkrichter diode STTH1502D TO-220AC 15 A
Merk
STMicroelectronics
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
Vishay Gelijkrichter diode GF1M-E3/67A DO-214BA 1000 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Germanium diode 1N60 DO-7 20 V 150 mA
Diotec Gelijkrichter diode BYG20D DO-214AC 200 V 1.50 A