Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C5V1 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
TSZU52C5V1 RGG
SMD-Z-DIODE 0,15W 5,1V 0603De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZPD12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 516 mW
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY1 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 0.77 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W