STMicroelectronics L78L15ACZ Spanningsregelaar - lineair, type 78 TO-92-3 Positief Vast 15 V 100 mA
SKU
L78L15ACZ
Bekijk alles!
ON Semiconductor 78L24 Spanningsregelaar - lineair, type 78 TO-92 Positief Vast 24 V 100 mA