Diotec Gelijkrichter diode FR20DKD2 TO-263AB 200 V 20 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
FR20DKD2
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode M7 DO-214AC 1000 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode BAV21W RHG 250 V 200 mA Tape