Taiwan Semiconductor ESD-diode SFAF1608G 420 V 16 mA
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
SFAF1608G
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode EM513 DO-41 1600 V 1 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Vishay Standaard diode S1J-E3/61T DO-214AC 600 V 1 A
Diotec Gelijkrichter diode ER3K DO-214AB 800 V 3 A