Vishay TLVY4200 Bedrade LED Geel Cilindrisch 3 mm 30 mcd 170 ° 30 mA 2.4 V
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TLVY4200
Bekijk alles!
Kingbright Bedrade LED Blauw Rond 5 mm 60 mcd 20 ° 30 mA 3.8 V
Bekijk product
Bekijk alles!
HuiYuan 5034B2C-BSD-C Bedrade LED Blauw Rond 5 mm 8000 mcd 15 ° 20 mA 3.2 V
TRU COMPONENTS 1577485 Bedrade LED Geel Cilindrisch 5 mm 400 mcd 90 ° 20 mA