Vishay TLHO4200 Bedrade LED Oranje Rond 3 mm 10 mcd 44 ° 30 mA 2.4 V
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TLHO4200
Bekijk alles!
Quadrios 2111O166 Bedrade LED Rood Rond 3 mm 700 mcd 30 ° 20 mA 2 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Quadrios LED-assortiment Rood, Groen, Geel, Blauw, Koud-wit, Warm-wit 5 mm 20 mA 3.0 V