Littelfuse SMDJ30CA TVS-diode Tape on Full reel
Merk
Littelfuse
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
SMDJ30CA
TVS 3KW 30V 5%BI DO-214AB TR13De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Nexperia PESD2CAN,215 TVS-diode SOT-23 26.2 V 230 W