Diotec Zenerdiode BZX84C4V7 Behuizingssoort (halfgeleider) SOT-23 Zenerspanning 4.70 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.3 W Blokkeerspanning U(R) 2 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZX84C4V7
Bekijk alles!
Vishay Avalanche diode BYW56 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-57 Blokkeerspanning U(R) 1000 V Doorlaatstroom I(F) 2 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMY12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W Blokkeerspanning U(R) 7 V
Vishay Avalanche diode BYV26D Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-57 Blokkeerspanning U(R) 800 V Doorlaatstroom I(F) 1 A