Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZT52C5V1 RHG Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BZT52C5V1 RHG
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD5B1 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 5.10 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
afgeprijsd (-33,33%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY68 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 68 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W