Fischer Elektronik SK470-100SA SK470-100SA Strengkoellichaam 17 K/W (l x b x h) 11.8 x 8 x 100 mm
Merk
Fischer Elektronik
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
SK470-100SA
Bekijk alles!
Fischer Elektronik FK 265 MI 220 V FK 265 MI 220 V Koellichaam 23.9 K/W (l x b x h) 25 x 13 x 9 mm TO-220
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS 1586618 TC-V8508B-203 Koellichaam 21 K/W (l x b x h) 19 x 12.8 x 12.7 mm TO-220
Fischer Elektronik 10034985 FK 223 SA-CB Vingerkoellichamen 6.8 K/W (l x b x h) 42 x 42 x 17 mm TO-3, TO-55, SOT-9, SOT-32, TO-220