Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C12 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
TSZU52C12 RGG
SMD-Z-DIODE 0,15W 12V 0603De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZD27C24PW Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 3EZ180 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 180 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 90 V