MEAN WELL RSDW40G-12 DC/DC-converter, print 3.333 A 40 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM RS6-0512D DC/DC-converter -12 V, 12 V -0.25 A 6 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)