TDK B57238S0150M000 B57238S0150M000 NTC Temperatuurbewaking (inschakelstroombegrenzer) 15 Ω S238 Radiaal bedraad
SKU
B57238S0150M000
De sensor wordt o.a. gebruikt in schakelnetvoeding....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Honeywell HEL-705-U-0-12-00 HEL-705-U-0-12-00 Temperatuursensor -200 tot +260 °C 1000 Ω
Bekijk product
Bekijk alles!
B + B Thermo-Technik 0555 0251 0555 0251 Temperatuursonde -55 tot +125 °C
Yageo Nexensos 31600393 W-SZK(0) PT100 Printplaat-temperatuursensor -20 tot +100 °C 100 Ω 3850 ppm/K