MEAN WELL MDS15C-12 DC/DC-converter 48 V 12 V 1.25 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL LDD-600LW DC/DC-converter, print 31.2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RBM-0512D DC/DC-converter, print 41 mA 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
RECOM RS3-1205S DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC 600 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)